Sklep – Zwroty, wymiany

Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie.
Oba procesy zostały maksymalnie uproszczone w celu przyspieszenia ich realizacji. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Proces zwrotu/wymiany:

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz:
>>KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY<<
UWAGA: Klient ma możliwość wymiany tylko na inny kolor lub produkt w tej samej cenie.

Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełnioną kartę zwrotu.

Zaadresuj paczkę na nasz adres:
Stowarzyszenie na Rzecz Zdrowego Stylu Życia Twoja Moc
Ul. K. Iłłakowiczówny 14/1

Prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania.
Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania i w razie zaginięcia nie ma możliwości reklamacji przesyłki.

Uwagi:

1. Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu, bez podania przyczyny.
  2. Stowarzyszenie Twoja Moc zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian produktów, które posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.
  3. Stowarzyszenie Twoja Moc nie przyjmuje zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem.
  4. Stowarzyszenie Twoja Moc nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.