Stowarzyszenie na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc”

Stowarzyszenie na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc” powstało, aby promować, wspierać i edukować w zakresie profilaktyki zdrowego i aktywnego stylu życia.

Punktem odniesienia jest dla nas holistyczne podejście do człowieka – wierzymy, iż ciało, emocje, umysł oraz dusza stanowią jedność, a odpowiednia dieta jest kluczowym elementem zachowania zdrowia i życia w harmonii.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat świadomego odżywiania, zdrowego stylu życia oraz naturalnych sposobów leczenia dolegliwości i schorzeń.

W swoich działaniach łączmy wiedzę medycyny wschodu i zachodu uwzględniając klimat w którym mieszkamy i zmieniające się pory roku.

Organizujemy wykłady i warsztaty w całej Polsce podczas których uczymy:

R

w jaki sposób słuchać i obserwować swoje ciało,

R

jak reagować i żyć w zgodzie z jego naturalnym rytmem,

skąd czerpać moc.

Wiemy, że dobre nawyki trzeba pielęgnować od dziecka – dlatego organizujemy również szereg działań edukacyjnych dla dzieci w szkołach.

Wierzymy w profilaktykę zdrowotną, jako drogę sprzyjającą ochronie zdrowia.

Naszym marzeniem jest, aby dzięki naszym działaniom ludzie żyli długo, zdrowo i szczęśliwie.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi – ponieważ wierzymy, że dobro do nas wraca.

STATUT– przeczytaj co jeszcze obraliśmy sobie za cel

na Rzecz Zdrowego Stylu Życia
„TWOJA MOC“