Strona główna / Wydarzenia / Zegar Aktywności Narządów – Warszawa

Zegar Aktywności Narządów – Warszawa

21 kwietnia 2016, 18:00 - 20:00

“Zegar Aktywności Narządów – holistycznie o zdrowym rytmie dnia i nocy”

wykład dr Beaty Pieczyńskiej.

Nie tylko budzik wyznacza rytm naszego dnia – jest także inny, ważniejszy zegar – Zegar Aktywności Narządów.

Życie w jego zdrowym rytmie to tajemnica efektywnej pracy, snu, świetnego samopoczucia i zgrabnej sylwetki bez diety-cud. Co zrobić, aby oba zegary działały jednocześnie? Jak pogodzić ciągle napięty plan dnia z potrzebami organizmu?

Odpowiedzi na te pytania już 21 kwietnia podczas wykładu dr Beaty Pieczyńskiej w Warszawie!

Zegar Aktywności Narządów w medycynie holistycznej określa, w której części dnia dany narząd wewnętrzny jest najbardziej aktywny. Zdrowy tryb życia to, oprócz wartościowych posiłków i ruchu, taki który prowadzimy w zgodzie z pracą naszych narządów wewnętrznych. Poznanie ich zegara aktywności sprawia, że nareszcie zaczniemy się wysypiać, nasza praca stanie się efektywna, zyskamy na wyglądzie, odpocznie cera, zaczną znikać kilogramy, które mamy w nadmiarze – mówi dr Beata Pieczyńska, która w swojej kilkunastoletniej praktyce łączy medycynę zachodu i wschodu, gdzie organizm człowieka postrzegany jest jako całość. Wykorzystując swoją wiedzę, wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc” prowadzi spotkania i warsztaty, podczas których udowadnia, że życie w zgodzie ze sobą i naturą to najprostsza droga do zdrowia.

Podczas wykładu dr Beaty Pieczyńskiej “Zegar Aktywności Narządów – holistycznie o zdrowym rytmie dnia i nocy” dowiesz się jak w prosty sposób zacząć żyć w zgodzie z dobowym rytmem organizmu.
Ponadto:

• której godzinie słodycze są dopuszczalne,
  • dlaczego nie wolno jeść surowych owoców wieczorem,
  • kiedy Twoja praca będzie najbardziej efektywna,
  • kiedy najlepiej umawiać się na spotkania,
  • które godziny przeznaczyć na spacer, a które na pójście do siłowni lub jogging.

Wykład dr Beaty Pieczyńskiej wpisuje się w edukacyjną rolę Stowarzyszenia, które powstało, aby promować i wspierać profilaktykę zdrowego i aktywnego stylu życia. Punktem odniesienia „Twojej Mocy” jest holistyczne podejście do człowieka, a co za tym idzie przekonanie, iż ciało, emocje, umysł oraz dusza stanowią jedność, a odpowiednia dieta jest kluczowym elementem zachowania zdrowia i życia w harmonii.

Rafał Kaczmarek, mówca motywacyjny i trener rozwoju osobistego związany z platformą Moc2, podczas wystąpienia:
“Zmiana, a nawyki” opowie jak skutecznie zmienić swoje przyzwyczajenia, by planować dzień zgodnie z Zegarem Aktywności Narządów.

Koszt:
90 zł (całkowity dochód z wykładu wspiera działalność Stowarzyszenia)
Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli tego dnia skorzystać z basenu i sauny z 50% zniżką.

Bilety:

Informacje:
info@twojamoc.pl / 607 640 630

dr Beata Pieczyńska – doktor nauk biologicznych(genetyk), coach zdrowia, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kilkunastoletnią praktyką, naturoterapeutka, masażystka, specjalizuje się w ginekologii chińskiej i wspomaganiu procesów leczenia chorób nowotworowych. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Od wielu lat prowadzi prywatny gabinet, jeździ z wykładami po całej Polsce i nie tylko, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczające i wzmacniające organizm. Działa także społecznie –współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia “Twoja Moc”.

www.beatapieczynska.pl

Rafał Kaczmarek – dumny ojciec, mówca, coach, trener, fan rozwoju osobistego oraz marketingu sieciowego, jak również mistrz budowania relacji … długotrwałych oczywiście 🙂 ( Supporter) Mieszkając i pracując w UK (Londynie) w 2006 roku rozpaczał swoją przygodę z rozwojem osobistym i własnym biznesem. Od 2010r szkoli się gdzie tylko może- w UK, EU, a następnie również w PL pod okiem praktyków biznesu. Angażując się w Network Marketing opanował budowanie relacji do ostatniego włoska 🙂 jako pierwszy Polak w firmie, którą reprezentował, osiągnął najwyższy stopień w UK jak również w PL. Dzięki ciągłej pracy z ludźmi i wspaniałym wynikom był w stanie szkolić swoje organizacje w UK, PL, Austrii i Czechach. W 2013 roku postanowił się przeprowadzić na chwile do PL, a ta chwila trwa do dziś i będzie trwała jeszcze długo 🙂 Jego motto życiowe brzmi: “Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – (Peter Drucker oraz “Zbuduj człowieka, a człowiek zbuduje ci biznes”
Prywatnie : fan Fb #tagow oraz Social Media 🙂 kocha podróżować 🙂 uwielbia się cieszyć (nawet z tych najmniejszych rzeczy). Wrażliwy facet 🙂
Misja: żeby ludzie mogli się rozwijać muszą być świadomi 🙂 wiec wspólnymi siłami tworzymy moc2.pl i chcemy, żeby każdy Polak mógł się rozwijać w najlepszym tempie dla siebie.

www.moc2.pl

Zapraszamy!