Strona główna / Wydarzenia / ZDROWE SERCE – wykład dr Beaty Pieczyńskiej w Koninie

ZDROWE SERCE – wykład dr Beaty Pieczyńskiej w Koninie

7 czerwca 2018, 17:00 - 20:00

“Serce jest korzeniem z którego wyrasta życie”
ten cytat z traktatu chińskiego pozwala nam zrozumieć jak ważne jest serce w organizmie człowieka.
Medycyna chińska doskonale tłumaczy nam powstawanie poszczególnych jednostek chorobowych serca i układu krążenia, warto wykorzystać te wyjaśnienia, aby efektywnie chronić i wzmacniać ten narząd.
Serce możemy traktować jak typowego pracoholika, który z własnej woli angażuje się w robotę  na kilku etatach, ale jak to z pracoholikami bywa, potrafią przesadzić ze swoją nadgorliwością – i co wtedy?
  • Pojawia się bezsenność, czasem nadmiar marzeń sennych.
  • Twoja nabrzmiała twarz przybiera czerwone odstraszające barwy wojenne,
  • Targa Tobą wewnętrzny niepokój,
  • Z dnia na dzień zapominasz coraz więcej słów,
  • Męczą Cię zawroty głowy i obfite poty,
  • Coraz gorzej znosisz skoki ciśnienia krwi.
Tak to są sygnały ostrzegawcze od Twojego serca.
Jednak kiedy zrozumiesz jak działa twój układ krążenia, co jest dla niego korzystne, a co jest szkodliwe, wtedy okaże się, że znasz proste sposoby na długie życie bez miażdżycy, zawału czy choroby wieńcowej.
Ale serce to nie tylko pompa utrzymująca Ciebie przy życiu, to  także siedlisko uczuć, ściśle związane z naszą seksualnością… więc jeśli chcesz dowiedzieć się jaki związek ma seks z kardiologią – zapraszamy na wykład na którym lepiej poznasz swoje serce i dowiesz się jak pomóc sobie i innym.

Prowadząca:
Dr Beata Pieczyńska – doktor nauk biologicznych (genetyk), coach zdrowia, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kilkunastoletnią praktyką, naturoterapeutka, masażystka, specjalizuje się w ginekologii chińskiej i wspomaganiu procesów leczenia chorób nowotworowych. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Od wielu lat prowadzi prywatny gabinet, jeździ z wykładami po całej Polsce i nie tylko. Działa także społecznie -współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia “Twoja Moc”.
⏳ Ramowy plan wydarzenia:
17:00 Rozpoczęcie
17:15 – 18:45 Wykład dr Beaty Pieczyńskiej
18:45 – 19:30 Q&A Pytania i Odpowiedzi
19:30 – … Losowanie nagród
? BILETY
Cena regularna 69 zł.
PROMOCJA BILETY 2 w cenie 1 trwa do 31 maja godz. 23:59.

7 czerwca 2018
www.stowarzyszenietwojamoc.pl/sklep