Strona główna / Wydarzenia / Hormony a nadwaga u kobiet

Hormony a nadwaga u kobiet

9 czerwca 2016, 18:00 - 20:00

Stowarzyszenie na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc” zaprasza na wykład dr Beaty Pieczyńskiej p.t.:

”Hormony a nadwaga u kobiet”.

Dr Beata Pieczyńska w swojej kilkunastoletniej praktyce łączy medycynę zachodu i wschodu, w której organizm człowieka postrzegany jest jako całość. Wykorzystując swoją wiedzę, wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc” prowadzi wykłady i warsztaty, podczas których udowadnia, że życie w zgodzie ze sobą i naturą to najprostsza droga do zdrowia. Wg niej jakość życia każdej kobiety jest uzależniona od hormonów.

Podczas wykładu dowiesz się m.in:

• jak naprawdę działają nasze hormony,
  • jaki wpływ na nadwagę mają hormony,
  • jak zachować równowagę w gospodarce hormonalnej,
  • jak utrzymać piękną figurę po ciąży, czy menopauzie,
  • jakie mamy typy budowy ciała zależne od hormonów,
  • czy nasze emocje zależą od hormonów,
  • co z tarczycą,
  • czy hormony wpływają na blask włosów, skóry i paznokci,
  • czy tkanka tłuszczowa bezlitośnie odkładająca się na naszym brzuchu również zależy od poziomu naszych hormonów.

A co z radością z seksu, czy to też sprawka niesfornych hormonów?

Dr Beata Pieczyńska opowie Wam historie o kobiecych hormonach i podpowie jak w naturalny sposób równowagę we własnym organizmie. Nie tylko w momentach przejściowych jak pokwitanie, przekwitanie czy ciąża, ale również w chwilach napięcia nerwowego i stresu. Dowiecie się jaka dieta będzie najlepsza dla Waszego typu hormonalnego.

Nasze hormony to nasi sprzymierzeńcy i należy się z nimi zapoznać, polubić je oraz nauczyć poskramiać, a życie stanie się piękną przygodą pełną radości i uśmiechu.

Dr Beata Pieczyńska – doktor nauk biologicznych(genetyk), coach zdrowia, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kilkunastoletnią praktyką, naturoterapeutka, masażystka, specjalizuje się w ginekologii chińskiej i wspomaganiu procesów leczenia chorób nowotworowych. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Od wielu lat prowadzi prywatny gabinet, jeździ z wykładami po całej Polsce i nie tylko, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczające i wzmacniające organizm. Działa także społecznie -współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc”.

www.beatapieczynska.pl
www.oczyszczanie-warsztaty.pl

Bilety:
twojamoc.evenea.pl
Tylko do 31 maja, godz.23.59 – DWA BILETY w CENIE JEDNEGO!

Informacje:
info@twojamoc.pl / 607 640 630