Strona główna / Wydarzenia / OSWOIĆ STRES – Konferencja w Poznaniu

OSWOIĆ STRES – Konferencja w Poznaniu

27 stycznia 2018, 09:30 - 14:30

79 zł

Stowarzyszenie Na Rzecz Zdrowego Stylu Życia “Twoja Moc” zaprasza na Konferencje Oswoić STRES.

Czym chcemy się z Wami podzielić?

Nie ma jednego sposobu radzenia sobie ze stresem i nie ma jednego rodzaju stresu.
Nie myśl sobie, że tych, którzy żyją zdrowo nie dotyka problem stresu… owszem – dotyka, ale mają na to pewne patenty.

Z nadejściem nowego millenium ujawnił się pewien paradoks : ludzie podnieśli jakość swojego życia, ale jednocześnie sami windują swój poziom stresu. ?

Nadmiar opcji i możliwości zmusza do ciągłego podejmowania decyzji i dokonywania wyborów.
Wielu ludzi jest przez to sfrustrowanych i zdezorientowanych – nie bardzo wie, jak poprawić sytuację.

Tym razem oprócz wykładu dr Beaty Pieczyńskiej i psycholog Bożeny Kawickiej sporą część konferencji poświęcimy debacie eksperckiej.

Podczas debaty będzie możliwość wysłuchania specjalistów z różnych dziedzin życia, ale co najważniejsze – będzie też sporo czasu na zadanie im pytań.

? Oto nasi eksperci :

Dr Beata Pieczyńska– doktor nauk biologicznych (genetyk), terapeutka TMC ( Tradycyjna Medycyna Chińska ) z kilkunastoletnim doświadczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (PTTMC), posiada niesamowity dar – nawet najbardziej zawiłe zagadnienia potrafi przekazać w prosty, przystępny sposób. współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia”Twoja Moc”.

Psycholog Bożena Kawicka – niezwykle doświadczona certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii, psycholog kliniczny, specjalizuje się w siucydologia, psychotraumatologii i somaopsychologii . W 2012 roku otrzymała honorowy tytuł profesora oświaty.

✨ Nasz gość specjalny:

Maia Sobczak, qmam kasze – psycholog, sięgający ochoczo do psychologii pozytywnej, dietoterapeutka, pracuje w oparciu o najstarsze medycyny świata, konsultantka Ajurwedy z ramienia Jiva institute w Indiach. Na co dzień tworzy zdrowe, wzmacniające ciało i umysł receptury, leczy pysznym jedzeniem, fotografuje, pisze artykuły, prowadzi warsztaty i wykłady, stylizuje kulinarnie.
Swoją pasją dzieli się na blogu Qmamkasze.pl.
W życiu kieruje się zasadą równowagi i szkołą środka, pasjonuje się wpływem naturalnych składników na organizm i psychikę, wierzy że sekret szczęścia ukryty jest w codzienności, prostocie, zwykłych gestach a dobre podstawy buduje się od dzieciństwa.

? Krzysztof Chris Wadelski założyciel Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój – doświadczony terapeuta, instruktor, trener, specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania stresem oraz warsztatach i zajęciach pracy z ciałem, Trener Certified Practitioner of TRE® Level I, Level II, terapeuta oddechu – certyfikowany praktyk BioDynamic Breath&Trauma Release System®, posiada akredytację AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków) jako Holistic Health Practitioner, współzałożyciel Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój, więcej informacji o jego pracy na www.uwolnijcialo.pl

? Holistyczna Pracownia Urody Joanna Popiół – kosmetolog i masażysta, specjalizująca się w masażach głęboko odprężających i relaksujących, od 20 lat prowadzi Holistyczną Pracownię Urody na poznańskim Łazarzu, w której kobiety mają okazję odnaleźć swój wewnętrzny spokój. Masaże traktuje jako formę ochrony i terapii.

? Łukasz Marcinkowski – współautor niezwykłego miejsca, jakim jest Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, współautor książek “O KWIATACH” i “O ROŚLINACH” – opowie o hortiterapii – czyli wpływie kwiatów na nasze samopoczucie.

? Plan konferencji :

9.30 – rozpoczęcie