„Nie ma choroby na którą lekarstwa nie wymyśliłaby natura w postaci ziół.”
Dr Beata Pieczyńska
Doktor nauk biologicznych (genetyk), terapeutka TMC (Tradycyjna Medycyna Chińska) z kilkunastoletnim doświadczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (PTTMC), “polska zielarka”, coach zdrowia, specjalizuje się w ginekologii oraz pediatrii chińskiej, współautorka warsztatów oczyszczających organizm, współzałożycielka Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia “Twoja Moc”.

Gabinet Medycyny Naturalnej dr Beaty Pieczyńskiej

ul. Daktylowa 36
www.facebook.com/drbeatapieczynska
„Nie ma choroby na którą lekarstwa nie wymyśliłaby natura w postaci ziół.”
Dr Beata Pieczyńska
Dlatego ufamy tym, którzy lecznicze właściwości ziół znają od podszewki. W tej poznańskiej zielarni dostępne są nie tylko ziołowe mieszanki, kosmetyki i suplementy, ale także wiedza, którą dzielą się pracujący tam zielarze. Sanitas ex Natura wspiera naszą działalność w szerokim zakresie. Uczestnicy warsztatów wiedzą o tym doskonale.

Zielarnia Sanitas ex Natura w Poznaniu

ul. Kraszewskiego 4
www.facebook.com/zielarniasanitasexnatura
Pracownia Drugi Oddech

Pracownia Terapeutyczna Drugi Oddech

Pracownia powstała dla osób, które chcą nauczyć się świadomie dbać o zdrowie oraz naturalnie odżywiać. To miejsce dla tych, którzy troszczą się również o higienę wewnętrzną.
Drugi Oddech przeprowadza hydrokolonoterapię bezciśnieniową – zabieg, który wspomaga nasz organizm w walce z różnymi dolegliwościami. Stan naszego jelita wpływa nie tylko na nasze ogólne zdrowie, ale również na wygląd naszej skóry czy samopoczucie. Prowadzi porady dietetyczne, hirudoterapię, masaże i zabiegi naturoterapeutyczne jak np. biorezonans.
Pracownia jest członkiem Stowarzyszenia i aktywnie wspiera nas w organizacji wykładów.

Pracownia Terapeutyczna Drugi Oddech

ul. Rubież 19 A/1, 61-680 Poznań